Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinézik egyetemen azokat akik...

Kinézik egyetemen azokat akik dagadtak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 09:32
1 2 3
 11/23 Vodafonelive ***** válasza:
17%

Viccelsz? Meg jo is! Nekem volt egy nagyon magas es rettentoen tulsulyos szaktarsam. Baratom azert tudott atmenni az egyik tantargybol, mert beult moge es igy tudott csalni. Szegenynek nem lett meg abban az evben a tantargya. Kovetkezo evben veletlenul en is az egyik zh-n amoge a szaktarsam moge ultem aki hihetetlen modon tudott takarni es sikeresen kipuskazva atmentem a tantargybol, O abban az evben megint megbukott... aztan kovetkezo evben sikerult neki es mar le is diplomazott.

Ha nagyon kover vagy akkor masoknak adj eselyt a puskazasra, hogy elejuk ulsz. :)

2019. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Na, látod! Pont ilyenek lesznek ott, mint az utolsó! Tökéletes mintapéldája a bunkó átlagnak.
2019. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 nemaRendőrség ***** válasza:
53%

Gyoo, úgy beszélnek itt emberek egyetemekről hogy nem is járnak oda.

Nagyon vicces olvasni milyen magasztos helynek hiszik, közben annyi a különbség a kocsma és egyetem között hogy az egyetem ki van világítva

2019. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

75kg vagyok és 167 centi, lány

Lányokkal durvábbak a fiúk? Mint mondjuk egy dagadt sráccal? Vagy a lányok a gonoszabbak?

2019. aug. 7. 19:10
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

"Gyoo, úgy beszélnek itt emberek egyetemekről hogy nem is járnak oda.


Nagyon vicces olvasni milyen magasztos helynek hiszik"


Én pl dagadt nő vagyok, dagibb mint a kérdező, egyetemen láss csodát, nem ért atrocitás úgy, mint tizenéves kamaszoktól. A gyerekek (főleg a kamaszok) kegyetlenek. Egyetemre felnőttek járnak, nem ez a fő téma. Ennyi. Nem gondolom magasztos vagy isteni helynek az egyetemet, csak korosztályból adódóan más van a központban.

2019. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha a normális emberek nagy részére nem jellemző ez a mentalitás, tudd, hogy idióta tahók bárhol felbukkanhatnak.

A lényeg, hogy légy magabiztos, ne szégyelld magad, merj önazonosan viselkedni, mert ha látják rajtad, hogy feszélyezve érzed magad, és bizonytalan vagy, akkor abból nem sül ki semmi jó.

Volt túlsúlyos szaktársam. Sokkal nagyobb mértékben, mint te. Az ég világon senki nem bántotta, mert jókedélyű volt, aktív és nyitott.

2019. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak elméletben hangzik jól, hogy az egyetem az értelmes embereké. De elgondolkodtató, hogy az osztálytársaim 4 évig cikiztek, akkor 1 nyár alatt mi változhatott bennük.
2019. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetemen az egyik szaktàrsam amikor híztam 5kgt megjegyezte, hogy jól meg híztam.
2019. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem változnak meg alapvetően attól az emberek, mert bekerülnek egy egyetemre.

Tehát aki gimnáziumban k.csög volt, az valószínűleg egy nyár alatt nem fog megváltozni.

Lehet, hogy már a közeg miatt egy kicsit disztingvál és nem fog ujjal mutogatva tele pofával röhögni egy kevésbé szerencsés társán, de azért ugyanúgy éreztetni fogja.

De hozzáteszem, hogy nem ez a többség.

2019. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, aki a testzsir %-a alapjan itel meg egy embert, az meg se erdemli hogy szoba allj vele! En meg nem talalkoztam ilyennel az egyetemen.
2019. aug. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!