Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középiskolákat javasolt...

Milyen középiskolákat javasoltok a XV. Kerületben, illetve Újpesten?

Figyelt kérdés

Nem vagy jó, de nem is rossz tanuló. A neten hiába keresgéltem, nem kaptam nekem megfelelő választ. Hetedik évvégén:Matematika:3,

Irodalom,Nyelvtan,Kémia,Ének,Német:4

Földrajz,Fizika,Biológia,Történelem,Rajz,Technika,Testnevelés,Informatika,Etika.


Ennek megfelelően tudnátok nekem tanácsolni, hol folytassam tanulmányaimat? Különösem érdekel a biológia.

Remélem itt kapom segítséget, ugyanis a szüleim és az ő ismerőseik sem értenek ehhez, továbbá szeretnék kicsit tájékozódni erről Szeptemberig.


Köszönöm, hogy elolvastad és mégjobban köszönöm, ha tudsz is segíteni!



2019. aug. 8. 01:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En 3 eve vegeztem ott :) boven volt olyan osztalytarsam akinek 50 koroli kozpontija volt es sok harmasa altalanosban
2019. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen? :-O És mit tudsz mondani a Teleki Blankáról? Jó iskola?
2019. aug. 11. 00:33
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát :D szerintem teljesen átlagos középiskola..35-ből 30-an biztosan bejutottunk egyetemre úgyhogy annyira rossz nem lehet.Nekem jó osztályom volt és egy tanár kivételével a tanárok is nagyon jók voltak.
2019. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!
2019. aug. 12. 00:15
 15/20 anonim válasza:
67%

Szia! Nem akarlak letörni, meg semmi de a Telekibe nehéz a bejútás, nem is azért mert top100-as iskola hanem azért mert nagyon népszerű. Idén 10×-es túljelentkezés volt. 4,3-ös átlagom volt kb. 70 pontos felvételit írtam és így is csak 4 szakból 1-re vagy 2-re jutottam be (mindenhol 60.-100. körül voltam a rangsorban.) Mindenképpen próbáld meg, tényleg nem elborzasztásnak szántam, hiszen nem tudhatjuk, hogy jővőre milyen lesz a túljelentkezés. Húzz bele 8.-ra javíts a jegyeiden és gyakorolj rengetek felvételi feladatsort. Az már nagyon jó ha 50 pont körülire írod az elején, én pl. az első 10-15 feladatsort majd 30-40 pontosra írtam és ku***ra elkeseredtem.

Sok sikert, szurkolok!

Amúgy a Dózsa György Gimn. sem rossz suli és asszem a 15 kerületben van (azért nézd meg nem vagyok benne biztos)

Bocsi, h ennyire összeszedletlen, hosszú és helyesírást nem látott lett az üzenetem, gyorsan írtam. XD

2019. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ!!! Nagykm sokat segítettél! Mégegyszer:hálás vagyok és köszönöm szépen!
2019. aug. 15. 00:21
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedni szeretnék csak nem értem pár év alatt ez hogyan lehetséges.. Annyira nem erős gimnázium.. 🤔 Nálunk töri tagozaton valaki 100 utáni helyről jutott be..Szerintem erős központival erős szóbelivel simán bekerülsz. 🙂 Húzd meg ezt az évet és nem lesz gond.
2019. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit összezavartok, de nagyjából megvan!:D Ment kivétel nélkül mindenkinek a felfelé mutató hüvelykújj.
2019. aug. 17. 00:29
 19/20 A kérdező kommentje:
Végül a Károlyi Istvánba kerültem:D
2020. aug. 25. 11:01
 20/20 anonim ***** válasza:
A Károlyiban készülj fel majd az énektanár favicceire! :)
2020. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!