Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey Klára gimnázium felvéte...

Leövey Klára gimnázium felvétei pont?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék oda menni, de félek, hogy nem vesznek fel... Kitűnő voltam eddig és szerintem sikerül összeszedni a maxot a jegyekből, a szóbelitől se félek, de a központitól nagyon. Mennyi pontot kell összeszednem az írásbelin, hogy felvegyenek? Angol NYEKre szeretnék menni.

2019. aug. 10. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

oktatas.hu oldalról kimásolva:


2019-ben erre a képzésre 435-en jelentkeztek a meghirdetett 14 helyre. Csalókának tűnik ez a szám, mert sokan több tagozatot is megjelöltek.

29 ember jelölte meg első helyen az angol NYEKet és közülük 9-en kerültek be.

A felvettek között a legmagasabb rangsorszám 28. volt.

A felvettek között a legalacsonyabb rangsorszám 97. volt.


Sajnos a pontokról nem tudok biztos információt írni, mert minden évben más a jelentkezők számától és a központijuktól függ. Gondolom ha írsz 70+ központit akkor simán felvesznek.

2019. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most úgy kell érteni, hogy akik 1.helyen jelölték meg, azok közül kerültek be 9-en? Vagy összesen? Bocsi, hogy itt értetlenkedem
2019. aug. 11. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A több, mint 400 jelentkezőből 29 ember jelölte be első helyen. Közülük csak kilencet vettek fel.
2019. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Angol nyekes voltam a Leöveyben,

70 és 80 pont között sikerült az írásbelim, szóbelin 25-ből max pontot kaptam, és felvettek.

A nézett tantárgyakból azthiszem egy 4-esem volt, többi 5-ös.


Ha rendesen készülsz az írásbelire, szerintem simán bekerülhetsz, hajrá:)

2019. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, jó a hangulat? Milyen szintű kérdések voltak a szóbelin? Tudom, hogy miből kell készülni de elég nehéz megsaccolni, hogy milyen nehezek lehetnek a kérdések... Bármilyen személyes tapasztalat érdekel!!
2019. aug. 30. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 62 ponttal jutottam be a természettudományra. Ált oda, a történelemre és az angol nyekre a legmagasabb a ponthatár, utóbbinál főleg. De ha hozod ezeket az eredményeket, akkor már egy 65 (angolra inkább 70) ponttal is lehet esélyed gond nélkül. A többi szakra olyan 60-at mondanék, az alatt már necces a helyzet, mert jó pár tagozat létszámát csökkentették.
2019. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!