Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey Klára Görögkatolikus...

Leövey Klára Görögkatolikus Gimnázium, Közgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola Vélemény?

Figyelt kérdés
Budapest, Bezéredi utca 16/a 1081

2019. ápr. 3. 11:38
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Én most járok ide 9. osztályba és nagyon szeretem. :)

A tanárok is a diákok is jó fejek igazából egy nagyon jó kis iskola meg ami tetszik nekem hogy mi az osztállyal sok helyen voltunk például tavaly a Pozsonyi adventi vásárban. Ha bár mi kérdésed van írj nyugodtan mert nem tudom még mire lenél kíváncsi.

2019. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Osztályok kb hány fősek?

2019. ápr. 5. 11:01
 3/8 anonim válasza:
Mi összesen az gólyatáborban 16.-an voltunk, most év végére pedig 1 gyerek át jött a mi osztályunkba meg egy új jött Október körül szóval mi 18.-an vagyunk. De a többi osztály is olyan max 20 fősek szóval nem az a nagy létszáma egy egy osztálynak. Mint ahogy az egyik osztálytársam mondta hogy ahonnan át jött 37-en voltak ami eléggé nagy szám, és ami külön jó hogy mi mint osztály tök jól ismerjük egymást meg a tanárok is és ha gondod van a tananyaggal segítenek, és jó fejek igaz néha itt is van hogy kevésbé segítő készek de ez 1x fordult velem elő. Szóval azt be tudom annak hogy biztos azért mert rossz napja volt a matektanárunknak. Bár azt hozzá tenném még hogy viszonylag elég erősek a követeléseik az 5.-höz de nem lehetetlen én félévkor és év végén is mindenből 5.-ös voltam meg versenyt is nyertem szóval semmi akadálya az ilyeneknek sőt még a tanárok biztattak hogy induljak. És amit akartam a gimi átlaga nem tudom érdekel-e de gondoltam le írom azt hiszem 4,2-3 körüli valahogy úgy meg mikor tavaly jelentkeztem akkor akörül volt az átlag meg szerintem ebben a tanévben is. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok. :)
2019. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Milyenek ugy általában a diákok/tanárok?

Szigoru suli?

Sokan buknak meg?

2019. ápr. 12. 23:17
 5/8 A kérdező kommentje:
3/4 melyik osztályba jársz? 10.a?
2019. ápr. 13. 23:22
 6/8 anonim válasza:
Bocsi hogy most válaszolok lehet már nem aktuális de azért gondoltam válaszolok. Én vagyok a 3-as és rosszul írtam én jövőre fogok érettségizni csak telefonról az autókorrektor át írta. És igen van egy pár szigorú tanár de szerintem nem azok az általánosba nekem legalábbis szigorúbb tanáraim voltak de attól függetlenül sikerült felkészíteniük a előrehozott középszintű angol érettségire, és remélem jól is fog sikerülni. Nem tudom hányan buknak meg a suliban de páran biztosan de azok is inkább azért mert nem tanulnak szerintem de ha számban kéne meghatároznom fogalmam sincs. Egyébként nekem nincs bajom más diákokkal én a 10.-es osztályokkal tök jól ki jövök meg az én osztályomba lévőkkel is szinte kb mindenki jóba van mindenkivel. Remélem tudtam segíteni ha valamiért bizonytalan vagy akkor még szívesen válaszolok a kérdéseidre.
2019. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

3-as!!

Van gólyatábor???

2019. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na figyelj!!

Én turisztikára jelentkeztem, de nem volt elég ember hogy új osztályt indítsanak, és ezt szeptember 1-jén közölték hogy átraknak közgazdaságra. Meg alapból angolra jelentkeztem, de nem sikerült jól az a szintfelmérő vagy mi, és így lettem németes.


Szerintem menekülj

2019. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!