Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi beiratkozás előtt...

Egyetemi beiratkozás előtt nem lehet befizetni a képzési díjat?

Figyelt kérdés
Fizetősre vettek fel de nem tudom hogy mikor kell befizetni a díjat. Beiratkozás előtt vagy után? Egyáltalán lehetséges előtte? Ti mikor fizettek?

2019. aug. 13. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Neptunban ki lesz írva, és azon keresztül tudod befizetni. Kb.szeptember közepe-végefelé írták ki nálunk (BME) és kb.egy hónap állt rendelkezésre befizetni.
2019. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első félévet?
2019. aug. 13. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Az összes félévet.
2019. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első félévben nem fizettetik ki veled az összes félévet, hiszen bármikor bármi történhet, minden félévben csak az adott félévet kell kifizetned. Pl. ha egy félév 300 ezer forint, akkor most idén ősszel annyit fizetsz. Majd tavasszal ismét 300 ezer, és így tovább.
2019. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-3 vagyok. Félreolvastam bocsi, félévente kell csak fizetni, és az összeset a neptunon keresztül kell intézni.
2019. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2019. aug. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!