Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

A nyiregyházi Szent Bazilba szeretnék menni okj képzésre, felvettek, meglett a létszám. Ha valaki hallott már a suliról, hogy milyenek ott az oktatások, megfelelően felkészítenek-e?!

Mindenképpen szeretnék egy szakmát, de azt úgy és olyan szinten, hogy eltudjak helyezkedni vele vagy saját vállalkozást indítani! Gyógymasszőr szakra jelentkeztem, 2 évesre!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Nyíregyháza, OKJ, Szent Bazil, gyógymasszőr

aug. 14. 06:21  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miert van az hogy jopar egyetem nehany szakara sokkal tobb embert vesznek fel, mint amennyi a max felveheto letszam lenne?
A Török Ignác gimnáziumba hány embert vesznek fel szakonként?
Mennyi az esélye, hogy felvesznek egy tanulót gimnáziumba, aki az ideiglenes rangsorban 72. és a max létszám 30 fő?
A gyermekem megjelölte magának a Gábor Dénes Vízügyi ágazatot.35-en vannak előtte és a felvehető létszám az 15. Szerintetek van esélye? Nem tud a felvételi rangsorról, hogy már megtekinthető.
Egyetemi felvételinél ha az van kiírva hogy a felvehető létszám 1 < 5, akkor ha egyedül én jelentkezem, akkor is fixen elindítják a szakot?
Szentesi Horváth Mihály Gimnázium?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!