Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Kossuth...

A Debreceni Egyetem Kossuth 3-as kolijában vannak orvosisok?

Figyelt kérdés
Orvosis leszek, elsőéves, sajnos a Markusovszkyba nem vettek fel, tudom hogy ott sokan vannak:)

2019. aug. 17. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Mikor én ott laktam, akkor elvétve akadt orvosis. De többnyire TTK, BTK, IK hallgatók voltak.


De ne aggódj, attól hogy nem a Markuban laksz, még nem fogsz kimaradni semmiből a csoporttársaiddal. És szerintem jobb koli is a Kossuth, mint a Marku.

2019. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Vannak, csak kevesebben.
2019. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi, privátra nem válaszolok, de a kérdésre szívesen. Jártam marku koliban barátnőmnél (abban, amelyik az augusztán van) és szerintem a kossuth modernebb felszereltségét tekintve. Nem emlékszem pontosan a markuban hogy volt a vizes blokk (szobánként vagy szintenként), de a Kossuthban lakóegységenként van egy fürdőszoba (tehát max 6 ember használja), illetve szintenként egy viszonylag jól felszerelt konyha. A szobák berendezettségét tekintve nálam abszolút a Kossuth a nyerő újszerű bútorok vannak, normális matracok, kényelmes méretű íróasztalok, megfelelő számú konnektor és szekrény. Persze lehet hogy mióta én a markuban jártam azóta már ott is történt modernizálás/újítás. Ez csak személyes vélemény, hogy nekem a kossuth jobban tetszett.
2019. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És engem miért kellett lepontozni? A kérdésre válaszoltam, a legtöbb orvosis a markuban van, tudom mert ott lakom, kossuthban is laktam...

Ettől függetlenül a kossuth is egy teljesen élhető koli, ahogy írták előttem.

2019. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet addtam:/ Köszi az eddigi válaszokat!
2019. aug. 17. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lepontoztak. :D De legalább írnák le, hogy mivel nem értenek egyet. Na nem baj, ha ettől szebb a napjuk, akkor örülök hogy segíthettem.
2019. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is odavettek fel és én is orvosira megyek. Megnyugtató amiket fentebb írtak. Köszi az infókat mindenkinek. Ha netán fiú vagy akkor akár nézhetnénk közösen szobát! Jobb lenne egy olyannal élni aki ugyanoda fog járni.
2019. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!