Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esély van tanárt...

Mennyi esély van tanárt találnia egy iskolának a hátralevő 1-2 hétben ha egész nyáron nem talált?

Figyelt kérdés

Az igazgató nyugodt(nak) tűnik majd lesz tanár azt mondja. Nem értem a nyugalma mire alapszik mert nyáron folyamatosan ment a hirdetés és senki se jelentkezett adott szakokra (mat és nyelv) így nem tudom ha 2 hónap kevés volt a hátralevő 2 hét miért lenne elég. De ő tudja (vagy ő se)


Szerintetek van esély matekost (pl ) felhajtani így 2 héttel a kezdés előtt?

Bár pl kémiás 5 éve nincs itt ebben a suliban és mi van, semmi.


2019. aug. 20. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
7-8 százalék.
2019. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Te már megint a magániskolás vagy? Álljál már le, mert senkit nem érdekelsz! Mért vagy mindig ott?!

Nincs sok esélye az iskolának, bár évkezdés előtt elég nagy a mozgás. És akkor mi van? Változik a világ bármit attól, hogy felteszed ezt a kérdést (meg a társait évek óta)?

2019. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
vagyis kb semmi?
2019. aug. 20. 14:37
 4/19 A kérdező kommentje:

Változik a világ bármit attól, hogy felteszed ezt a kérdést (meg a társait évek óta)?"



És változna a világ attól ha NEM TENNÉM FEL?? Akkor meg miért ne tegyem fel!! Újra elmondom amíg a világ az "élet" produkálja az újabb és újabb megírni való ezt azt addig én meg is fogom írni!!


Mert ugyan miért ne? Téged nem érdekel? Akkor NE OLVASD ilyen marha egyszerű!! Fegyver van a fejednél?

2019. aug. 20. 14:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak aug. végén mondanak fel, hogy tuti kapják a fizetést. Vagy ekkor jelenti be a gyest. Van esély bőven. Bár ez biztos függ a régiótól is.
2019. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esélye, hogy talál tanárt. Esetleg nagyobb bért kínál és átcsábít egy tanárt az alkesz igazgató, vagy valamelyik rokonát megfűzi, hogy legyen nálatok óraadó dupla fizetésért.


Viszont azt nem értem, hogy ez téged miért zavar? A te munkád ugyanaz, ha van tanár ha nincs. Akkor meg nem tök mindegy.


Csak azt sajnálom, hogy nem gyűjtöttem csokorba az eddigi kérdéseid. Az ELTE pszichológia szakon nagyon jól tudnák használni a kérdéseidet gyakorlaton.

2019. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Eltéveszted a házszámot, kérdező! Ez az oldal nem arra való, hogy te a világról alkotott véleményedet szétkürtöld. arra írjál blogot. Attól, hogy ideírod, nem lesz több tanár! De arra még mindig nem válaszoltál, hogy mért vagy még mindig ebben az átkozott iskolában, amit hosszú évek óta utálsz, és azt se árultad még el, hogy milyen munkakörben vagy ott. Szerintem valami bérszámfejtő lehetsz.
2019. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

" De arra még mindig nem válaszoltál, hogy mért vagy még mindig ebben az átkozott iskolában, "


100000000000000000000000000000000000000000000000x elmondtam, de bárki akinek csöpp esze is van maga is rájöhet

2019. aug. 20. 19:28
 9/19 A kérdező kommentje:

"Az ELTE pszichológia szakon n"


Hhahahahahhahahhahahahahhahahahahahhahahahhaahahha!!! EMBER!!!!!!!!


ODA JÁRTAM !!!! HM????


NA????? (oda is)

2019. aug. 20. 19:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor nekem bizonyára nincs egy csöpp eszem, és legalább 20, ha nem 30 kérdéseddel találkoztam már, de ezzel a válasszal még nem. Csak nem azt akarod mondani, hogy mert máshol nem találsz állást? Mert az bizony nem igaz! Hacsak nem azért, mert az összeférhetetlenségedről szóló híred megelőz!
2019. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!