Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem hiszem el magamról?

Miért nem hiszem el magamról?

Figyelt kérdés

Miért tudom magamrol alih elhinni hogy fel fognak venni az orvosira?

Néha elhiszem, de gyakrabban kételkedek, benne.

3 honapja döntöttem el hogy megpróbálom,az orvosit, azóta folyamatosan tanulom a kémiát, amivel jól haladok és megy is.

Most leszek 11.es szóval két évem van még hátra, szóval időben is vagyok.

Eü szakgimibe járok, itt is tetszett meg a szakma, azonban ugye itt kémiát nem tanulunk, ezért magántanárhoz is járok.

Mindezek ellenére valahogy mégse tudom elhinni hogy felvesznek az egyetemre.. Annyi tőlem többet készülőt nem vettek fel..



2019. aug. 23. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tinikor velejárója az önbizalomhiány. Mondhatni biologiailag normális. Mivel még kb. semmit nem értél el, nincs mire alapoznod. A felvételi egy ilyen lesz. Amikor majd sikerül, jobban fogod érezni magad. Adj bele mindent!
2019. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen valóban.. Így belegondolva nem értem el semmit még, és nincs mire alapoznom, még úgymond "senki" vagyok

2019. aug. 23. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kitűnő voltam 12 évig, mindenki mondta, hogy simán bent leszek, az OKTV-n is egészen jól teljesítettem. Ezzel szemben egészen az érettségik megtekintéséig temettem az orvosit. Te kérlek ne tedd ezt, higgy kicsit magadban. Ideje lenne nekem is kinőni ezt, mert mindenki számára idegesítő.😆

Sok sikert, és ne törjön le, ha valami nem megy rögtön!!!

2019. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 24. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!