Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Voltam gólyatáborban és nem biztos, hogy mindenkiben a legjobb benyomást keltettem. Nem voltam rosszindulatú meg semmi ilyesmi csak visszahúzódó, csendes és kicsit fura. Még szerintem is furcsán viselkedtem, mert alapjáraton egy vidám és beszédes lány vagyok csak nagyon féltem és nem mertem önmagamat adni.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezen még tudok változtatni és ki tudok alakítani barátságokat? Hogyan adjam önmagamat? Ti mit tennétek a helyemben?

Előre is köszöm annak, aki válaszol.



2019. aug. 23. 22:28
 1/7 anonim válasza:
100%

Sokan máshogy viselkednek a táborban. Talán alkoholos befolyásoltság alatt voltak vagy először voltak akkora buliban és az felszabadította vagy éppen gátlásossá tette őket.

Az első napokban mindannyiotoknak új hely lesz az egyetem. Annyian lesztek, hogy talán meg sem találjátok egymást, mármint azok, akik a táborban haverok lettetek.

Sokan pedig nem is mentek el a táborba.


Igen, add önmagadat!

2019. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de gimnáziumról lenne szó.
2019. aug. 24. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na már középiskolában is gólyatábor, mi a fene... Egyébként meg nem hinném, hogy azon múlna bármi is, idővel majd összerázódtok.
2019. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, ezzel nem lesz gond. Én is hasonló természetű vagyok. Nem vagyok az a piás, bulizós fajta. Sokan mondták, hogy a gólyatábor csak az ivásról szól, igazi ismeretségek nem ott kötődnek. Gondoltam adok neki egy esélyt. Kár volt. Hiába próbáltam, nem tudtam változtatni magamon. Végig kívülállónak éreztem magam és csak megijedtem, hogy nem lesz társaságom, magányos leszek az egyetemi évek alatt. Szóval nekem a gólyatábor kidobott pénz volt, nem élveztem. Viszont ennek ellenére az egyetemen rengeteg jó barátságra tettem szert. Nagyon sokan el sem mennek gólyatáborba és akik nem mentek el, azok pont az én társaságom. Így utólag az mondom, hogy egy jó buli (annak, aki élvezi), de igazi ismerkedés csak egyetemen lesz.
2019. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszi, hogy válaszoltál, de középsuliról van szó. Esetleg tudna valaki azzal kapcsolatban tanácsot adni?
2019. aug. 24. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
# 5 Bocsánat, utólag olvastam el a kommenteket. De tudom, kötelező egyből bunkózni ahelyett, hogy ebben az esetben TE fűzz hozzá valami hasznosat, segítő szándékkal.
2019. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

#7 Nem bunkózott senki. Hogy te ész nélkül irogatsz, a korábbi válaszok figyelmen kívül hagyásával az nem más hibája, hanem egyedül a tiéd.

Másfelől a kérdés meg lett válaszolva. Gyengébbek kedvéért csak ismételni tudom magamat: Majd összerázódnak évközben, nem a gólyaavató/gólyatábor a meghatározó.

Ha mégis lenne olyan hely ahol ez másképp van, akkor az egyben az intézmény szegénységi bizonyítványa is...

2019. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!