Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen szükséges az előző...

Egyetemen szükséges az előző órai jegyzeteket magammal vinni órára?

Figyelt kérdés

Jobb az, ha mindig ott van minden, amiket eddig az adott tárgyból írtunk vagy nem muszáj?

Nem tudom, hogy füzeteket vegyek vagy lehet írni lapokra és ha egy lap tele van, akkor azt lefűzném egy mappába. Csak a nagy mappát meg nyilván nem akarom mindig magammal cipelni.


2019. aug. 24. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Előadáson feleslegen, gyakorlaton pedig hasznos szerintem. Nem kötelező, de ha mondjuk van egy feladat vagy kérdés neked könnyebb ha vissza tudod keresni. De nem kötelező.
2019. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban szeretem a sima géppapírt. Könnyebb rendszerezni.

Füzettel próbálkoztam sokáig, de volt hogy véletlenül otthonhagytam, így másba kellett jegyzetelni, később már nem találtam meg hogy azt az adott óra anyagát hova írtam stb.

Sokkal letisztultabb nekem, hogy viszek magammal csiptetős mappában lapokat, mindig rájuk írom a dátumot, a tárgyat, hanyadik hét hanyadik előadása stb. Majd mikor hazamegyek, az egy előadáshoz tartozó lapokat össszetűzöm, és tárgyanként rendezem egy másik mappában.

2019. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sm's girl ***** válasza:

Én is lapokra jegyzeteltem aztán a napvégén minden tárgy adott órai anyagát bugyikba tettem, és az összes-összes tárgyam kis csomagjait pedig tárgyanként egymástól elválasztva egy kisebb fajta gyűrűs mappába tettem. Ezt a mappát pedig simán tudtam magammal hordani mert nagyon kényelmesen elfértem benne, viszont mivel kisebb egy sima női kézitáskába is elfér, vagy akár egy laptop táskába is.


Amúgy a kérdésre konkrétan válaszolva: Szerintem jobb ha nálad vannak, mert nálunk elég sok tárgyból előfordult hogy valami kapcsán még átnéztünk egy előző órai feladatot, vagy szimplán csak mondjuk úgy könnyebb volt az egymásra épülő pl. képleteket megérteni ha áttudod még az elején nézni hogy mi az alapja.

2019. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!