Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Irigységből mondanak rosszakat...

Irigységből mondanak rosszakat a Corvinus egyetemről, vagy tényleg komoly alapja van?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az első évet, a gazdálkodástudományi karon. Az emberektől kapok hideget, meleget is, ha megtudják, hova járok, sokan be is szólnak, hogy oda csak sznobok járnak, meg, hogy csak a híre jó, és, hogy könnyű iskola....nekem amúgy tetszik, tanulással meg tudom csinálni a vizsgákat, de azért annyira könnyűnek nem nevezném, bár nincs tapasztalatom más egyetemeken.


Azért gondolom, hogy az irigység beszél belőlük, mert sokszor azok szólnak be, akik kisebb fősulikra járnak, pl Kodolányi, ZsKF, hasonlók...meg persze a BMEsek, pedig a munkáltatók jobban megbecsülik a mi G-karunkat, és nehezebb bejutni is.


Köszi előre is a válaszokat!


2010. júl. 13. 17:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tegnap 19:42: éljen a differenciált, sztereotípiáktól mentes gondolkodás!
2010. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én most akarok átmenni máshová bce-kik ről.

a tanárok,to-sok mind hát.. én nem érzem ott jól magam tényleg sznob


inkább keresek olyat ahová jó bemenni,mégha nem is a legnevesebb suli lesz

2010. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

BCE - TK -ról van véleményeim. Több ismerősöm odajár, odajárt. Idéznék az egyiktől: A tavalyi évem úgy nézett ki, hogy végig buliztam és még ösztöndíjat is kaptam...

Most megnéztem az órarendjét, egy héten kemény 8-10 órája van, péntek és kedd szünet...

2010. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazából végeredményben úgyis az számít, hogy a munkáltatóknak mi a véleménye. És diplomáknál gazdasági területen magasan és egyértelműen a BCE-GTK vezet!
2011. márc. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!