Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vettek fel egyetemre....

Most vettek fel egyetemre. Neptunban nem írtam be az irataim számát stb. Ebből lehet baj, vagy még pótolható?

Figyelt kérdés

Nem enged javítani, és kaptam emailt, amiben egy tanár írja, hogy csak augusztus 21-ig van lehetőség rá. Sajnos én ezt kihagytam, mert sokáig nem volt gépem, netem, és azt hittem, minden adat ott van. Tévedtem.


Viszont most aktívra raktam a félévem. Azt engedte. És a beiratozás még hátravan.


Nem lesz ebből gond? Pótolható még?



2019. aug. 25. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy tanár nem látja a te irataid számát, nincs is hozzáférése. A tanulmányi osztályon kellett volna hogy a csatolt dokumentumok alapján felvigyék a rendszerbe. Menj be a tanulmányi hivatalhoz, és jelezd a problémát.
2019. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És vihetsz a TO-s néninek egy szép csokrot meg a boci szemeidet, mert simán elküldhet a fenébe, lejárt a határidő.
2019. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor gáz van? :/
2019. aug. 25. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk egy nagyon kedves néni van, tök elnéző meg minden, szóval ő biztos nem problémázna ezen. Ha nálatok egy goromba néni az szívás.
2019. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!