Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kötelező elmenni az egyetem...

Ha kötelező elmenni az egyetemi évnyitóra, de én nem megyek annak lesz következménye?

Figyelt kérdés
Számon kérnének? Más is csinált már ilyet?

2019. aug. 27. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én skippeltem. 2x is. Nem volt következménye de erről pszt!
2019. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a megnyitókra max az elsősöket tudják elrángatni, azzal a szöveggel, hogy "kötelező". Nyugodtan kihagyhatod, ha csak nem akarsz unalmas beszédeket hallgatni, mint általános meg középsuliban.
2019. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tulajdonképpen csak azért kötelező, mert hülyén nézne ki, ha 20 ember menne el rá.
2019. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Nálunk is kötelező volt, de nem voltam. Ez senkit nem érdekel, csak valami szokás miatt mindenhol van évnyitó, de haszna semmi sincs. Ijesztgetik az embereket, hogy kötelező, de ha nem mész, akkor sem csinálnak semmit. Csak ők érzik kötelezőnek az évnyitó megtartását.
2019. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!