Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek miben kellene...

Szerintetek miben kellene mennem évnyitóra?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba megyek és anyám szerint szövetnadrágban kéne mennem, de én nem szeretek abban a lenni ezért sötét farmerban akarok menni. Ti mennyire szoktatok öltözni évnyitóra?

2019. aug. 31. 17:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*15/f
2019. aug. 31. 17:08
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodtan mehetsz farmerban, kivéve, ha valami szentfazék egyházi iskola.
2019. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mehetsz farmerben, de ne szaggatott vilagos, hanem egy sima fekete farmer és egy fehér ing bőven megfelel.
2019. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Öltönybe..
2019. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát abban lenne alapból, nem farmerban. De ha egy fekete farmert és fehér inget veszel fel, az is jó. Csak nehogy vmi szakadtba menj, mert az nevetséges.
2019. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha farmerben menne valaki az ofő küldené is haza,amint betette a lábát,pedig nem egyházi suli.
2019. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha még nem ismered, hogy az adott iskolában mi az elvárás, akkor inkább a túl öltözés az ajánlott, nagyon mellé lőni nem lehet vele, de ha tudod, hogy elég a farmer, akkor menj abba.

Volt iskolámban speciel én 10.-11. környékén nyugodtan mentem rövidnadrágban is évnyitóra/évzáróra, mert bár "osztályfőnöki járt érte" elvileg, de az ofő is annyit mondott: "állj hátra, ha senki nem látja, senkit nem érdekel." Pedig az ország egyik legerősebb szakközepe volt. Teszem hozzá, nálunk az íratlan házszabály is csak sötét színű(nem szaggatott) hosszú nadrágot, és fehér inget írt elő.

2019. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekünk az értesítőkre sötét szövetnadrágot írtak elő. Mivel senkit nem ismerek a suliból így nem tudom hogy mennyire kell betartani ezt. Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 31. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ó, tuti poénból írták, volt még hely a papíron, ki akarták tölteni...
2019. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8. Ha az értesítőn azt írták, akkor teljesen egyértelmű, hogy abba menj. Majd később kiderül, hogy mi a módi. (Nálunk csak az volt írva sötét nadrág/szonyka és fehér felső.)
2019. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!