Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » ELTE (Tátk) szociológia,...

ELTE (Tátk) szociológia, kötelező mennem az évnyitóra, ha igen kötelező kiöltözni?

Figyelt kérdés
szept.6.-án van a beiratkozás, aznap az évnyitó is, kötelező kiöltöznöm és elmennem?

2017. szept. 2. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha be akarsz iratkozni, akkor tanácsos elmenni

legalább arra

2017. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az évnyitóra nem kötelező menni
2017. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi se kötelező, felnőtt ember vagy.
2017. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Az évnyitó egy unalmas rendezvény, nem kötelező. Ha mész azért öltözz ki.

Ha beiratkozás után van évnyitó akkor esetleg az új ismerősökkel meg lehet nézni.

2017. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező. Én mentem, voltunk vagy harmincan (bnőm kapott kitüntetést, miatta voltam ott, különben kihagytam volna).
2017. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk jogon (szintén ELTE) emlékeim szerint nem volt kötelező menni. De ha mentél, akkor elegáns ruhában és fehér kesztyűben, mert a végén egyesével ki kellett fáradni, és a jelenlévő tanárok kezet fogtak minden elsőévessel (tkp. hasonlóan, mint a doktorrá avatásnál).
2017. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kari tanévnyitó 12.30kor kezdődik . Szocoaoknak csak alapozó kurzus ami kötelező mert ilyenkor van a csoportba rakosgatás ki hova megy :) a tanévnyitóra egyáltalán nem kell elmenned 😊
2017. szept. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia, mit jelent az a csoportba rakosgatás? mesélnél róla?
2017. szept. 4. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szocos sajnos nem tudom azt tudom hogy valamilyen kurzus van ilyenkor (az idopont attol fugg hogy az 1. vagy a 2. csoportban vagy e beiratkozasnal.) igazabol csak ilyen alap dolgokat elmondanak :) enis tatkos vagyok csak onnan tudom de magarol a kotelezo kurzusotokrol sajna fogalmam sincs mit takar. De gondolom mivel nagy letszamban vagytok es mivel a gyakorlati orak altalaban kis letszammal mennek ez miatt csoportokra lesztek bontva hogy majd ki melyiket vegye fel. De nem akarok hulyeseget mondani, voltam a btkn is, nalunk ezt jelentette ott a kotelezo elsi kurzus :D
2017. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!