Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ennyire unalmas az...

Miért ennyire unalmas az iskolám, a többi is ilyen?

Figyelt kérdés

12.osztályos vagyok egy info szakközépben, első nap ofő felolvas mindenféle házirendet, balesetvédelmi rendet, el lehet tőle aludni, jön egy tánctanár az valami táncot akar ráerőltetni az osztályra, holnap tanítás, a fele osztálynak nem tetszik az órarend, továbbá mindenki mindenről locsog-fecseg, eddig csak egy érdekes téma volt: Naruto, azon kívül unalmas családi ügyek, érettségi, viccek, szóbeszédek, semmi komoly.

Az lehet a baj, hogy régebben komolyan vettem ezt a semmit és mostmár kinőttem belőle és azért dühít?


2019. szept. 2. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az iskolád unalmas, hanem a szutyok, elkényeztetett, senkiházi osztálytársaid azok! Akik 12-ben narutóról beszélgetnek azok senkik! Aki 12-ben az órarend miatt picsog, az csicska!
2019. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A balesetvédelmi oktatás kötelező. Az ofő által elmondott érettségi információk a hasznodra lesznek, figyelj oda. A szalagavatós táncon nem kötelező résztvenni.

És ebből a pár sorból is világosan lászik, hogy még nem nőttél fel szóval kapd össze magad mert az utolsó éven sok minden múlhat.

2019. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem elaludni kéne, hanem lejegyzetelni a fontos dolgokat. Mert pont az ilyenek miatt jön érettségi előtt egy csomó hülye kérdés, amit kihánynak az oldalra.
2019. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!