Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lekéstem az önköltséges...

Lekéstem az önköltséges képzésre való befizetést, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most néztem rá a Neptunon, hogy mikor is kell befizetnem a féléveimet.. Teljesen úgy emlékeztem, hogy máig lehet, de már tegnap el kellett volna intéznem. Megpróbáltam befizetni ma, de sikertelen volt a befizetésem! Valaki tudna nekem valami tanácsot adni, hogy mi ilyenkor a teendő? Kinek kellene írni ez ügyben? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. szept. 3. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi osztály és késedelmi díjat is kell fizetni.
2019. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lejárt tételt is be tudod fizetni, így más az oka, hogy sikertelen volt a befizetésed. Nem mindig működik jól a bankkártyás rendszer, de próbálkozz többször, egyszer csak sikerülni fog. Egy hét késést még nem is szankcionálnak késedelmi díjjal.
2019. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!