Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsős vagyok az egyetemen,...

Elsős vagyok az egyetemen, ezen a héten van a regisztációs hét, tehát nincs tanulás? Holnap lesznek tréningnek, felmérések?

Figyelt kérdés
Mik ezek a tréningek, felmérések? Előzetes jelentkezés alapján van.. de nem jelentkeztem sehova. Fontos lehet?
2019. szept. 4. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A regisztrációs hét azt jelenti, hogy ezen a héten kell véglegesítened a tárgyfelvételt és bejelentkezned a félévre (ha még nem tették meg helyetted mások, tekintve, hogy elsős vagy). Oktatás a szorgalmi időszak alatt van.


"Mik ezek a tréningek, felmérések? Előzetes jelentkezés alapján van.. de nem jelentkeztem sehova. Fontos lehet?"

Nem tudom, melyik egyetemről van szó egyáltalán? A kötelező jellegű szintfelmérőkre általában nem kell jelentkezni, szóval nem hiszem, hogy annyira fontos lenne, de tanulmányi osztályon bármikor megkérdezheted... A jelentkezéses szintfelmérők általában arra mennek rá, hogy ha nagyon jó eredménnyel megírod őket (általában 5-ösre), akkor a releváns alapozó tárgyakat teljesítettnek tekintik, így nem kell bejárnod rájuk.

2019. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!