Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Komolyan megszűnik az okj?

Komolyan megszűnik az okj?

Figyelt kérdés
Tehát ha én 2020 szeptemberétől mennék egyetemre okj-s képzésre akkor én már dobhatom is a kukába a tervemet?

2019. szept. 5. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen OKJ?
2019. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért szűnne meg? Ez is az idióta clickbait-es modern kori újságírók szennye, amennyiben ezt valahol olvastad... Nem szűnik meg, csak átalakul. Összevonják a szakmákat, és ahelyett hogy X szakmának indulna 5 fajtája, helyette csak 1 fog indulni ami átfogó ismeretet ad mint az 5-ből.
2019. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most egyetemre mennél, vagy OKJ-ra, eléggé eltér a kettő.
2019. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szűnik meg, csak átalakul:

[link]


"2020 szeptemberétől mennék egyetemre okj-s képzésre"

OKJ képzést - felnőttoktatás keretén belül - indíthat egyetem is - például:

[link]

2019. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kérdező véletlen keveri az OKJ-t a FOSZK-kal.


Csak azért, mert az OKJ középfokú végzettség, semmi köze az egyetemhez, kivéve, ha helyszínt adja vagy ilyesmi, de akkor sem felsőoktatás.

2019. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
valóban, régen a mi okj-nk is az egyik egyetem nagyelőadóját bérelte - ott volt hely és lehetőség, adott feltételek színvonalasan tanítani
2019. szept. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:
de attól még semmi köze nem volt az egyetemhez..
2019. szept. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!