Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban a Beiratkozás/Bejele...

Neptunban a Beiratkozás/Bejelentkezés nél nincs semmi?

Figyelt kérdés

Pannon Egyetem NK

Állítólag ma este 10 ig van a regisztrációs időszak, de neptunban még nincs félév a Beiratkozásnál, lehet hogy első félévet automatikusan aktiválják? vagy írjak TO-nak.


2019. szept. 6. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem attól is függ hanyadéves vagy. Én most a Debreceni Egyetemen mesterszakot kezdek, nekünk a TO beállította helyettünk. Szerintem ez csak akkor van ha valaki elsőéves. Vagy alapszakon vagy mesterszakon.

Ha nem vagy elsőéves, akkor biztos neked kell beállítani.


Mivel nem oda járok, ezért ne vedd 100%ra a válaszomat, lehet hogy egyetemfüggő de nálunk így van.

Viszont feltételezem első éves lehetsz, ha félév sincs megadva a neptunba, mert ha neked kellene beállítani, akkor lenne egy félév megadva, lenne valami gomb és ki kellene választani, hogy aktív vagy passzív.


Lehet valaki a te egyemedről is ír ide, de remélem hasznos volt a válaszom.

2019. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen elsőéves vagyok, nincs félév a bejelentkezésnél.
2019. szept. 6. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a tanulmányi osztályon. Ha tárgyakat már vettek fel helyetted, akkor szerintem nincs miért aggódnod.
2019. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj a TO-nak, jobb félni, mint megijedni. Határidőből való kiesés után nálunk fizetni kell. És nálunk minden félév aktiválós, persze ez máshol máshogy lehet.
2019. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!