Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor van az átsorolás egyetemen?

Mikor van az átsorolás egyetemen?

Figyelt kérdés

Jól tudom, hogy júliusban döntik el?

Akkor ha ezt a szeptemberi szemesztert megkezdtem és nem értesítettek, hogy fizetnem kellene, akkor már nem fognak, ugye?



#egyetem #átsorolás #önköltségesre
2019. szept. 6. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvan az átlagod, kreditszámod ami államihoz kell? Ha megvan akkor nem kell, ha nincs meg, akkor nyugodj meg, hogy nem felejtik el :D
2019. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok biztos benne, hogy megvan az átlagom.

Elvileg az első részletet már be kellett fizetni a tanrendi időpont szerint

2019. szept. 6. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Akkor ez sima ügy. Már be is kellett fizetni. Tehát átsoroltak. Mi a kérdés akkor?
2019. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem nekem, nem soroltak át!

Közben utána néztem mindennek, hátha más is kutakodik a témában, leírom: minden év végén van átsorolás, júliusban, évközben nincs! Szóval megnyugodtam! 😁

2019. szept. 6. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Megvan a 3-3,5 átlagod vagy nincs? HA nem tudsz átlagot számolni menj vissza általánosba...

Attól, hogy júliusba eldöntenek valamit, attól még nem közlik veled rögtön.

2019. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Hát igen, jól mondja az utolsó, késlelkedés van mindenütt, sokszor utólag írnak ki dolgokat.

Az átlagszámítást meg hagyjuk, sokaknak még az összeadás sem megy. Papíron elfelejtették hogyan kell, gépen elgépelik, az excel-táblát meg nem ismerik. Népbetegség lesz már...

2019. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk nem sima átlagot kell számítani, hanem KS KKI-t, ki tudtam számolni, csak kevertek azzal, hogy előző évben 2,75-ös átlag kell, de most már 3-as, de találtam egy dokumentumot, ami alapján egyértelmű volt, amit természtesen a TO nem igazán mutatott meg nekünk
2019. szept. 7. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!