Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen közepes gimiket tudnáto...

Milyen közepes gimiket tudnátok ajánlani? Bp-én.

Figyelt kérdés
Amivel megvoltatok/megvagytok elégedve, tanárok nem olyan szigoruak, és ahova szerettek járni

2019. szept. 6. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázni kéne hogy mik a céljaid. Ha szeretnél bekerülni a felsőoktatásba akkor más gimiket ajánlanék (az emelt érettségik és a nyelvvizsga miatt). Ha csak okj a cél akkor jóval több gimi közül választhatsz (ekkor elég a helyi leggyengébb gimi).

Esetleg azt is megírhatnád, hogy Budapest melyik részére gondoltál mert nagyon nem mindegy hogy Csepelre, Újpestre vagy Békásmegyerre jársz gimibe.


Persze ahová én szerettem járni az még egyáltalán nem biztos hogy neked tetszeni fog. Így nagy csodát ne várj tőlem mert nem fogom tudni megmondani a tutit.

2019. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kölcsey,Weöres,Zrínyi,Ady,kispesti Deák, Petőfi,újbudai Széchenyi. Válogass :)
2019. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gimiből annak van értelme, ami nem csak közepes, hanem annál jobb, mert onnan muszáj továbbtanulni valamit, hiszen a sima érettségi pont semmit se ér. Ha ez túl sok, akkor legyen inkább szakgimi, ahol legalább szakmát is kap a kezébe az, aki olyan nagyon azért nem akar tanulni (hogy kibírjon egy erős gimit) - és akkor érettségi után szakképzettséggel mehet dolgozni.
2019. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!