Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A te középsulidban kell...

A te középsulidban kell tornadresszt hordani a tesiórákon?

Figyelt kérdés

Mármint a lányoknak :) Vagy ha már végeztél, kötelező volt e nálatok, és ez mikor volt ?


Húgom most kezdet, és náluk kell...



2019. szept. 7. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éve végeztem és nem kellett.
2019. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyen tornapóló van fiúknak, lányoknak ugyanolyan.
2019. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most végeztem és nem kellett.
2019. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alsóban igen, 5.osztálytól mindenki abban tesizett, amiben akart (fehér póló kötelező volt)

Középiskolában egyenpólónk volt, de senk sem szólt, ha nem az volt rajtad.

2002-ben kezdtem az általánost

2019. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2019. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekelne hogy a tesód melyik suliban kezdett ahol még kérik ezt. Én maximum általános iskolát tudok mondani ahol még kérik a dresszt de ott is inkább alsóba jellemző meg 5. és 6. osztályban még esetleg. Meg sporttagozatos iskolákba még előfordulhat hogy kérik.

Én nem tudok oylan gimiről ahol kérnék. Egyedül Budapesten a Leöveyben kérték sokáig a lányoktól de már jó pár éve nem kell. Azt is azért tudom mert az egyik rokonom odajárt és nekik kellett 9. osztályba meg talán 10. be de utána már nem és az egész iskolában sem kellett senkinek.

Ha javasolják hogy a póló és nadrág alatt viseljék a derekuk miatt amit csak javasolnak azt még megértem. De hogy csak dresszbe egy kamaszodó lányt pfff... el nem tudnék képzelni.

Maximum ha jár szertornára mint külön szakkör vagy valami hasonló az megint más.

Nekem általánosban sem kellett.

2019. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Házirend szerint "novembertől márciusig" kötelező, amin eléggé meglepődtünk, az időjárást (hőmérsékletet) sejtem okként. Beszereztem, de nagyon ritkán veszem csak fel. Egyébként mindenkinek van, de alig-alig hordjuk, mert problémás az öltözködés, de néha azért előfordul.
2021. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!