Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki? Késtem egy évet (7...

Ciki? Késtem egy évet (7 évesen mentem suliba), és a gimi, ahová járok 5 éves. Most lennék 3. -os, ha 'rendesen' mentem volna, viszont most leszek 10. -es (vagyis a 9. -es anyagot idén vesszük).

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Én idén érettségiztem és hó végén 20 leszek... pont olyan okokból mint te, ciki? :)

Tény hogy mindenki megkérdezi ez hogy lehet, de szerintem semmi gáz nincs ebben!

2010. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert így is eléggé máshogy látom a dolgokat, mint az osztálytársaim, és nem bántam volna, ha 'időben' megyek suliba. Jah és attól tartok, hogy azt gondolnák, hogy buktam, vagy valami :S.
2010. júl. 14. 15:08
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Én1 évet szalajtotam oviban, van egy csajszi a suliban, aki ugyanakkor született, mint én, ő most érettségizett, én jövőre:)

Am. semmi gond nincs ezzel nyugodj meg.

2010. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
én is 7 évesen kezdtem az általános iskolát, azért mert év vesztes vagyok (július 15.-én születtem, és így várnom kellet 1 évet, azt hiszem, aki júniusban születik, az már év vesztesnek számít)
2010. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
55%
én úgy tudom az a normális ha 7 évesen mész
2010. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodj meg, nincs ezzel semmi gáz, én szoktam is viccelődni azzal, hogy kétszer buktam :P Mondjuk sosem hiszi el senki. El kell magyarázni, hogy miért "csúsztál" és kész. Ma már többen járnak 0.-ba mint gondolnád... A mi osztályunkban olyanok is jártak akik már bőven betöltötték a 20-at amikor érettségiztek, még sem buktak egyszer sem! Örülj neki, tovább élvezheted a diák éveket! :)
2010. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is hétévesen kezdtem a sulit,nincs ezzel semmi gáz.
2010. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezen már nem tudsz változtatni. Vagy a szüleid, vagy az óvónők úgy döntöttek, hogy később mész iskolába. Miért baj ez? Semmiről nem késtél le. Ötéves a gimi? És? Legalább rendesen megtanulsz egy nyelvet. 20 évesen fogsz érettségizni? Vannak egy csomóan, akik sosem fognak. Miért lenne ciki? Inkább örülj annak, hogy tovább maradhtsz "gyerek"...

Én anno hatévesen mentem iskolába, nálunk még nem volt olyan, hogy maradhattál az óvodában még egy évet. Nem volt öt évfolyamos gimnázium, nem volt nyelvi előkészítő év.

18 évesen érettségiztem, egyből mentem egyetemre, ott meg csúsztam két évet az idióta szervezés miatt. Olyan, mintha én is "lemaradtam" volna. Emellé még nyelvet sem tanulhattam egy évig heti 16 órában. Nem tudom, ki járt jobban...

2010. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tanulsz, senki nem fogja azt hinni, hogy buktál.
2010. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 14. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!