Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óraütközés. Mi a teendő?

Óraütközés. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lett sajnos 1 óraütközésem egy gyakszival és egy elmélettel (állítólag az nem aláírásos így nem lenne nagy gond, de azért bejárnék rá ha tudnék). Sajnos mire megtörtént,már az alkalmasabb helyek mind beteltek. A tárgyfelvétel ideje pedig tegnap 2 napja járt le. Lenne egy lyuk azon a napomon, amikor a gyakszi pont jó lenne abban az időpontban. Van rá mód, hogy esetleg megkeressem az adott kurzus oktatóját azzal, hogy átmehessek arra az időpontra?


Sajnos nincs más ötletem, gondolom ha nincs tárgyfelvétel már elcserélni se tudom mással.


Köszi ha tudsz segíteni!



2019. szept. 9. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha nincs technikai akadálya(pl nem fér be több ember a terembe) akkor az oktatók viszonylag rugalmasak szoktak lenni ilyen téren. Érdemes lehet írni neki.
2019. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előadás esetleg nincs más időpontban is? Mert ha van, akkor csak megnézed Neptunban, hogy mikor és arra jársz be inkább.


De ha nincs és a gyakorlatot kell megcserélned, akkor igen, írj az oktatónak, hátha segít.

2019. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül megoldódott, hát nem volt egyszerű folyamat.:D Elmélet másik időpontja is ütközött volna, gyakorlaton a nekem megfelelő időpontba meg nem tudott átvenni a tanár..

Elmentem TO-ra ahonnét átküldtek még 2 helyre ezzel:D tanszékvezető tudott segíteni, de ő jófej volt nagyon.

2019. szept. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!