Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy napot átírok az orvosi...

Ha egy napot átírok az orvosi igazolásomon, az kiderül? Középiskola

Figyelt kérdés
Kaptam igazolást tegnapra meg tegnapelőttre, de nem mentem ma se iskolába, ha 12.-t átírom 13.-ra, észreveszik? Mert ugye beírják a gépbe és küldik a tbhez az orvosnál, de ugyanezt megcsinálják a suliban is? Mert akkor kiderülne

2019. szept. 13. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És nem téged fognak elővenni hanem a szüleidet.

2019. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Az függ, hogy mennyire tudod átírni úgy, hogy ne firkálva, mert az látszik, illetve az ofőd csak aláírja vagy meg is nézi rendesen, hogy mettől meddig van. A mi ofőnk kb rá sem néz, meg van, hogy kéri az igazolást, mondjuk, hogy nincs itt, de van orvosi, aztán beírja így.

Azok a legjobbak, amikor csak egy napra kérsz/kapsz, és csak az aznapi dátum pecsétjét nyomja be és te behúzhatod bármeddig:D

2019. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy 9.-es vagyok, meg nem ismertem ki az ofot :/
2019. szept. 13. 09:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiderül. Ha rendes az orvos, kérj tőle mára is. Ha nem, vállald be az 1 nap igazolatlant. Ettől még nem dől össze a világ. De több ne legyen, mert abból már baj lehet.
2019. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül. Nálunk kapott így valaki osztályfőnöki figyelmeztetést. Ezt az egy napot igazolják le a szüleid.
2019. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
9.esként ne játszd ezt be. Inkább legyen 1 igazolatlan nap. Ha kiderul akkor egy eletre elkonyvelnek csalonak es tuti pikkelni fognak rad.
2019. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd azt az 1 igazolatlan napot, kérd meg a szüleidet hogy igazolják le (3 napot tudnak a szülők ha jól emlékszem) vagy menj vissza az orvoshoz és mond meg hogy ma még nem érezted jól magad. Kevesebb bajod lehet egy igazolatlanból mint abból hogy ha hamisítod az igazolást.
2019. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor ez a mai marad igazolatlan, köszi a válaszokat!
2019. szept. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!