Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha semmi...

Mit csináljak, ha semmi motivációm nincs az iskolába járáshoz?

Figyelt kérdés

Elmegyek suliba, mert el kell. Számolom visszafele az órákat, hogy mikor mehetek már haza. Végig űlöm azt a 8 órát. Aztán vagy hazamegyek vagy különtanárhoz, pihenek egy fél órát, tanulok estig és nem várom a másnapot, mert megint kelhetek hatkor, stresszelhetek és várhatom hogy vége legyen az óráknak.

Ez megy minden nap. Jó tanuló vagyok, de így semmi motivációm, semmi nincs ami feldobná a napom. Ráadásul félek is az egyik tanártól(ráadásul ő tartja azt az órát, amiből a legtöbb van), ami miatt borzasztóan szorongok.

Mit tehetnék? Nincs nagyobb bajom, elvagyok a mindennapokban, de úgy érzem lassan, hogy egy örökös körforgás ez.



2019. szept. 14. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem 11-12-ben, az egyetem is stresszes természetesen, de itt már legalább érzem, hogy valami értelme van amit tanulok - egy érettségivel ugye nem érsz semmit.


19F

2019. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Remélem, velem is így lesz.
2019. szept. 16. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!