Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miert kell a heti 5 tesi?...

Miert kell a heti 5 tesi? Mert ha nem jarok egyesuletbe de magamtol szoktam annyit mozogni akkor nem engedik el a plusz 2t. Ez szerintetek igy jo?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk elfogadnak kondibérleteket meg hasonlókat is, szóval tényleg csak annak kell bemennie a +2-re, aki nem nagyon mozog sulin kívül.


Egyébként meg szerintem jó ötlet, hogy minden napra raknak tesit (mondom én, aki nincs oda annyira a sportért), csak az a baj, hogy bár elméletben jó, a gyakorlatban nem mindig működik (pl.mikor egyszerre 5 osztálynak van tesije, picit nehéz szabad helyet találni). Szóval szerintem jó lenne, ha a kivitelezés jobban működne.

2019. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kondibérletet stb... törvényileg nem fogadhatnának el, csak a normálisabb iskolák megengedik. Elképesztő primitív ez a jogszabályozás amúgy.
2019. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!