Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek is van nèha ilyen napotok?

Nektek is van nèha ilyen napotok?

Figyelt kérdés

Ma nem mentem be az egyetemre pedig lett volna 3 előadásom. Fáradt vagyok és kimerültnek érzem magam. Egyetem mellett dolgozom ks egy cégnél a hét 2.felében és általában minden órán ott vagyok az egyetemen,az egész hetem rohanásokból áll és kész káosz.

Most úgy érzem nem sikerült magam kipihenni a hétvégén és a barátommal is csúnyán összevesztünk tegnap,úgy érzem hamarosan vége lesz...

Szóval nem épp a legjobb formámban vagyok.

Ma itthon maradtam és még mindig ágyban vagyok,kesergek,eszem,filmeket nézek,pedig már dél is elmúlt. És ma egész nap ezt akarom csinálni:D

Jó érzés,de belül kicsit lelkiismeretfurdalásom van a semmit tevés és kihagyott órák miatt:D

Veletek is volt már ilyen? Vannak ilyen napjaitok néha?

20L



2019. szept. 30. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen ne rágódj, én múlt héten egy teljes hetet vettem ki. Ami katalógusos óra volt, oda meg felírták a többiek :)
2019. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, én minden héten kihagyok kb 2-3 órát általában. Azzal hogy mellette dolgozol úgy tényleg nem könnyű, nyilván ha olyan állapotban mész be hogy tényleg semmi kedved meg fáradt vagy akkor jóval kevésbé is tudsz figyelni. Vannak mindenkinek ilyen napok, nem kell mindig erőltetni. Egy pár előadást simán be lehet pótolni.
2019. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lesz zh-időszakban/vizsgakor, ha már most kimerültél. A munka is mehet ám a tanulás rovására, heti 20óránál többet nem szabad bevállalni.
2019. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!