Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek úgy néha hogy...

Nem érzitek úgy néha hogy "nem szabadból" áll a napotok?!

Figyelt kérdés

11,5 hónapos a kisfiam! Tegnap olyan jól eljátszottunk, egész nap mókáztunk, mondókáztunk, nevettünk... Ma viszont non stop azt akarta csinálni amit nem szabad! CD állványt lepakolni, vitrines szekrényajtót csapkodni, stb... HIába szóltam rá, hoztam el onnan, mindig visszament és újra csinálta! Estére már nekem zsongott a fejem a sok "nem szabad"tól. Adjatok valami jó tanácsot, mivel érhetném el hogy szót fogadjon!?!

Előre is köszi!


2010. jan. 4. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni! :-) Tereld el a figyelmét ilyenkor valamivel, ne szólj rá előtte, csak mond neki: nézd csak mi van itt, ott,... stb. Általában bejön.
2010. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,ez a korral jár :)))))Én már 3x végigcsináltam,és ha jót akarsz az idegeidnek,meg a gyerkőnek is,akkor tényleg csak a figyelemelterelés marad!Nálunk is mindig bejött.
2010. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék ha lenne olyan nap amikor olyan jól eljátszik magában.....
2010. jan. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont tegnap akadtam ki, hogy esküszöm mint a kaszárnyában, egész nap "Nem szabad!", "Ne csináld!", "Hagyd abba!", "Gyere el onnan!", vagy egyszerűen csak "Neeeee!". Jaj szörnyű, már az jutott eszembe hogy egyszerűbb lenne ha rácsapnék a kezére. Még sosem ütöttem meg, de komolyan érik neki. Vigyorogva dafke csinálja amit kigondolt, pl könyékig turkál a konnektorban. Nem tudom miért nem értenek a szép szóból, de még emlékszem hogy mi sem értettünk belőle annak idején. Nem is tudom, mintha attól hogy szépen mondják, nem gondolnák komolyan. Biztosan hiányzik a nyomaték.
2010. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!