Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van néha nektek is olyan...

Van néha nektek is olyan napotok, mikor abszolut nincs türelmetek a kicsihez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi van vele, azt hiszem kezdek besokallni, nincs türelmem hozzá, ő meg ráadásul egész nap ordít (10 hónaos), semmi az ég világon nem köti le, gondolom érzi, hogy nem vagyok én sem formában. Ti mit csináltok ilyenkor?
2009. márc. 25. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyen mindenkinek van...nekem pl tegnap el is szégyelltem este magam mikor lefeküdtem h milyen türelmetlen voltam vele...konkrétan nekem az volt a bajom h megjött, közben már tesót szeretnénk majdnem egy éve...s kin töltöttem ki?Éppen aki erőt ad nekem h ne adjam fel...ez van sajnos.Ilyenkor alig várom h férjem haza jöjjön s én elmenjek vhová egyedül kicsit vagy bolt vagy kemény edzés, aztán meg jót beszélgetünk mikor elaludt babánk.Nekem ez segít
2009. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha nagyon fáradt vagyok,előfordul.Természetes,hisz emberek vagyunk,nem gép,ami non-stop működik.

Én olyankor megiszom egy kávét,a kicsi olyankor ott van velem,egyedül vagyok,így nincs mit tenni,meg kell oldanunk,szval megiszom a kávét,és ha idő engedi elmegyünk sétálni.Engem ez az egy ami feltölt.A levegő,ott ő is lehiggad ha nyugtalanabb.

Kitartás.

2009. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így vagyunk a héten :(

Olyan lelkiismeretfurdalásom van :S Idegbetegek vagyunk mindketten, baba folyton sír, szenved, sehogy nem jó neki, én meg csapkodok, néha még rá is kiabálok, közben 120 a pulzusom.

Az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy nem akart ebédelni, erre sírógörcsöt kaptam. Erre annyira rácsodálkozott (még sosem látott sírni) , hogy megevett mindent és most alszik.

Betámadok egy magneb6-ot, hátha jobb lesz.

2009. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ember, aki nem akad ki néha! Amig felismered, hogy egy nap vagy egy helyzetben türelmetlenebb, vagy addig nincs gond. Én, miután lehiggadtam, átgondoltam mit tehettem volna másképpen hogy ne legyen balhé (pl. ha nem aludt eleget, legözelebb nem viszem vásárolni, mert hiszti lesz). Persze nem csak rajtad múlik minden. A gyerekeknek is vannak rossz napjai, sőt rosszabb életszakaszai (fogzás, fejlődési ugrás stb.)Ilyenkor sokat segithet a párod, a nagyszülők, ahogy előttem is irták! Csak azt ne felejtsd soha, hogy a kis vackok nem azért csinálják, hogy megőritsenek, de nekik nem csak tanulni kell még a világot, hanem megszokni is. Ebben pedig eleinte csak ránk számithatnak!
2009. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem tegnap este volt ez már nagyon nagyon fáradt voltaam, de a baba nem tudot aludni ezért sírt nagyon. Sajnos elég türelmetlen voltam vele, de szerencsére lehíggadtam. Ilyenkor jót szokot tenni egy jó meleg fürdő azután már megnyugszom.
2009. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. És annyira gáz, hogy pont a baba előtt tombolunk a legtöbbször. Szegények ,fogalmuk sem lehet, hogy ilyenkor mi van velünk. És ez egy ördögi kör is, hiszen megérzik a feszültségünket és ők is azok lesznek. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy rajtunk múlik, milyen lesz a következő nemzedék!?
2009. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!