Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miert nem lehet kavet venni...

Miert nem lehet kavet venni az iskolaban?

Figyelt kérdés

Osztalytarsaim ev elejen kavet szerettek volna venni , de nem tudtak a bufeben , mert azt mondták , hogy egy uj rendelet miatt csak tanarok vehetnek kavet. Mondtak , hogy de elmutak 18-ak , de akkor sem. Ezzel nincs semmi baj , de a suli masik vegen vagy egy kave automata , ahol nincs szabalyozva a hasznalat.

Szoval van erre valami torveny , hogy nem lehet venni kavet a suliban?



2019. okt. 2. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Noha én már nem gimis vagyok, hanem egyetemista, de a volt gimimben ahova jártam jelenleg a tanárok sem vehetnek kávét a büfében, maguknak kell megoldani a tanári kávézós szobában.
2019. okt. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én jártam gimibe itt mindenki vehetett kávét.
2019. okt. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Nalunk dem lehetett


Sztem aggodnak az egeszsegetekert.

Milyen szep is lenne ha a mentalhigieniatokert is igy aggodnanak

2019. okt. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes. Amikor én gimibe jártam, még senki nem foglalkozott ezzel. Igaz, nem most volt, akkoriban vezették be, hogy 18 év alatti személy nem vehet dohányárut (és volt próbálkozás rá, hogy utcán nem is dohányozhat), de pl amikor betöltöttük a 18-at, simán bementünk az iskola dohányzójába a tanári mellett és ott szívtuk a cigit.

Na jó, tényleg nem most volt :/


Ha én kávézni akarnék, ebben az esetben vinném otthonról :o Abba nem szólhat bele senki.

2019. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Talán azért, mert a fejlődő szervezet sokkal könnyebben ráaszokik, mint a felnőtté.
2019. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Nyilván az lenne a természetes, hogy az ember ne igyon kávét, de ahhoz természetes életet is kéne élni.


A mai pörgős, határidőkkel teli, szigorú napirendű modern élet nem természetes, nem csoda hogy sokan pl alvási zavarokkal küzdenek.


Kérdező!

Nem tudom, hogy te mikor szoktál kávézni - javaslom, iskola előtt igyál reggel, délután már inkább ne kávézzál, hanem igyál teát, esetleg valamennyi kólát.

2019. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!