Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az élelmiszermérnök a mérnöki...

Az élelmiszermérnök a mérnöki szakok büfészakának számít?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem! Ha kicsit is szorgalmas vagy, tanulsz nyelvet akkor jol fizeto allasod lesz kulfoldon is.

Tesom elelmiszermernok, januarban vegzett de mar az msct kint kezdte lengyelorszagban. Olyan jo a fizetese, a munkaja is.

2019. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem. De felesleges is összehasonlítani egy gépészmérnökkel vagy villamosmérnökkel, teljesen különböző szakmák.
2019. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szóvicc akart lenni, akkor nem. A környezetmérnök a büfészak.
2019. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nehéz, de legalább éhenhalós. Elvégeztem, mehetnék 12 órázni gyárba vele. Külföldön talán lenne munka, de ha itthon akarsz maradni és normálisan keresni, akkor vagy plusz msc és még rá ki tudja mi minden más, vagy felejtős.
2019. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Fura, de minden élelmiszermérnök ismerősöm talált egyből munkát. Én élelmiszerminőségi- és biztonsági mérnök vagyok, már mikor elkezdtem a képzést, akkor felvettek a szakmámba dolgozni elég magas pozícióval és fizuval. Szóval aki ebben nem tud elhelyezkedni, az valamit nagyon rosszul csinál
2019. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem büfészak.


Nekem a szomszédom a nestleben dolgozik vas megyében élelmiszermérnökként vezető pozícióban.

Neki bsc msc kombó van.


Szóval lehet vele feljebb lépkedni. És igen jól keres.

Ezzel a szakkal nem feltétlen kell külföldre menni.


Vas megye, Pest, Debrecen vagy bármilyen nagyobb városban el tudsz szerintem helyezkedni, ahol vannak gyárak.

2019. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem az de nehezebb vele azt a pár jól fizető céget megtalálni. Egy gépésznek meg könnyebb mivel tele vagyunk tőkeerôs német gépgyarto multival.
2019. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de rosszabbak az esélyeid, mint mondjuk egy gépésszel.
2019. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!