Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a dietetikus szak?

Milyen a dietetikus szak?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz, mit tanultok ott? Milyen mennyiségben és nehézségben van kémia? A későbbiekben el lehet helyezkedni vele (elsősorban külföldön, de Magyarországon is érdekelne). Van ra igény?

Tapasztalatok is jöhetnek. Titeketi akik dietetikusok szeretnétek lenni, mi motivál? Miért akartok azok lenni?



2019. okt. 4. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Kb. annyira nehéz, mint a többi hasonló büfé-ruhatár szak. Az egyetlen nehézség benne, hogy van benne egy minimális kémia. Amúgy tipikusan tűsarkús plázamacskák szoktak rá járni. Értelme konkrétan semmi nincs, én legalábbis orvosként eddig nem nagyon láttam, pontosabban tíz dietetikusból nagyjából egy használható, mondjuk ők általában jól. Az alap koncepció tök jó lenne, sokat levenne egy orvos válláról ha nem nekem kellene arról rizsálni, hogy mit mennyit, hogyan kell enni, hanem egy ezzel foglalkozó szakember mondaná el, aki étrendet stb. ír. A gyakorlatban azonban tényleg félhülye libák mennek erre a szakra, akikre egy macskát nem bíznék pláne nem egy beteget.
2019. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
"1" Minek írsz arról amiről fogalmad sincs. A Dietetikus szak egyáltalán nem büfé szak és nem könnyű Bunkó
2019. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ha van némi tapasztalatod a témában, meg tudnád osztani kérlek?

Nagyon érdekel a dietetikus szak.

2019. okt. 6. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
A könnyű relatív. Nekem könnyű, továbbá látom milyen emberek járnak rá. Tűsarkú, műköröm, tipegés... Szerintem még ETK-s viszonylatban is könnyű pedig a mentőtisztin kívül egyik sem egy atomfizikus képző.
2019. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legnehezebb a medicinális szigorlat, aztán kémia élelmiszerkémia ha nem tanultál vagy keveset akkor nehéz.
2019. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!