Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan egyetem/ fősikola, ahol kínai nyelvet tudok tanulni?

Figyelt kérdés

Meg ha esetleg valaki tudja, hogy milyen karra kéne jelentkezni, azt nagyon szépen meg köszönöm.:)

Igazából nincs nagyon ötletem, hogy mi legyen a jövőben, de ezt a nyelvet nagyon meg szeretném tanulni.



2019. okt. 5. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van kínai szak az ELTE-n és a Pázmányon, viszont ha csak maga a nyelv érdekel (irodalom, nyelvészet, töri, kultúra stb. nem vagy csak szimplán másik szakra mennél inkább), akkor kínai nyelvtanfolyamok is vannak, illetve egyetemeken működő konfuciusz intézeteknél is lehet kínai nyelvet tanulni szabadon választott tárgyként. Én pl. a PTE BTK-n tanulok és szabválként vettem fel a kínait és nagyon szeretem :)
2019. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A felvételihez elég egy angol emelt érettségi?
2019. okt. 5. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, kell mellé egy magyar vagy történelem emelt is.

[link]

2019. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak egy emelt kell a felsorolt tárgyak közül.
2019. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen:)
2019. okt. 6. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!