Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Több, mint 1 hónap után...

Több, mint 1 hónap után átkérhetem magam másik csoportba?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, van egy csoporttársam, akitől gyomorgörcsöm van, már attól is, ha rágondolok. Ezért szeretnék átmenni egy másik csoportba, ami ugyanabban az időben van, de már 1 hónapja tart az egyetem, nem tudom engedik-e, főleg ilyen indokkal. Ez egy kis csoportos óra, ezért is zavar annyira, így nem is lehet skippelni.

2019. okt. 9. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
De mi a baj vele? Nem kell vele kommunikálni, nem kell melleülni. Nem hiszem, hogy ennyi idő után engedik.
2019. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon elmérgesedett a kettőnk közti kapcsolat, nem hagy békén, zaklat.
2019. okt. 9. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Óra alatt? Ha átkéred magad még ugyanúgy kapcsolatba tud veled lépni.
2019. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Órán max beszól valamit vagy a barátai. Óra előtt és után nem tudom levakarni, nyomja a hülye műsorát, amire nem vagyok kíváncsi és mindig rossz érzést kelt bennem.
2019. okt. 9. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már elég indok, egy próbát megér. Legrosszabb esetben nem engedik és kész, de legalább megpróbáltad
2019. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!