Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Cukrász képzést szeretnék végezni. Megéri még most elkezdeni az OKJ-t?

Egyetemista vagyok egy gazdasági szakon, de mindig is érdekelt a cukrászat. Eddig úgy terveztem, hogy diploma után végzek egy OKJ-t, de most hogy megszüntetik, nem tudom mit tegyek. Szerintetek érdemes még most gyorsan belekezdeni egy tanfolyamba? Vagy jobb lesz ami helyette jön? Egyáltalán fog a későbbiekben érni valamit az OKJ-s végzettség? Mert pl anyukám úgy járt, hogy amit anno a szakközépiskolában kapott végzettséget, az azóta megváltozott rendszer miatt ma már nem fogadják el. Lehet a mai OKJ képesítéseknek is ez lesz a sorsa?

okt. 9. 15:00  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem kezd el. Elfogadni elfogják a helyek a cukrász végzettséget.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 9. 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Császármetszés után mennyi idővel lehet elkezdeni a testmozgást? És milyen gyakorlatokat lehet először végezni?
Online szeretnék kresz tanfolyamot végezni, viszont csak telefonról tudnám végig csinálni. Érdemes így elkezdeni, vagy mindenképp számítógép kellene hozzá?
Szerintetek 18-19évesen késő elkezdeni magasabb iskolát el végezni?
Én most éppen egy nappali tagozatos iskolába járok, érettségi utáni képzésre, most júniusban fogok végezni. És szeretnék egy másik tanfolyamot is elkezdeni, ami szombatonként...
Jelenleg jogra járok, de nagyon nem szeretem. szeretnék mellette valami műszaki képzést elkezdeni, pld. Gépészmérnök, mivel ennek lenne valami jövője is, de ezt csak...
BME építőmérnök szakra járok. Szeretnék elkezdeni egy másik szakot is. Szerintetek el lehet végezni együtt a BME építőmérnök és a BCE pénzügy és számvitel szakot?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!