Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, valószínüleg eltanácsolnak az iskolából, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, nem tanköteles. 66 óra hiányzásom van, valószínüleg elfognak tanácsolni a suliból. Teljesen kétségbe vagyok esve, reménytvesztett vagyok, és segítséget, tanácsokat szeretnék kérni Tőletek!

Mit tudnék csinálni? Mi az amit tehetnék? Mit ajánlanátok? Köszönöm.



2019. okt. 10. 22:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szakgimibe járok egyébként, BP-n, de szakmát nem tanulok :DD


ugye én eleve az Athéné Szakgimnáziumba jártam ami fizetős suli volt, de ott rendesen nem tanitottak info szakot, csak ilyen "specializációs órákat" tartottak, 4 info spec órám volt 1 héten, és onnan nem vettek volna át senkit sem rendes szakgimibe mert nem voltak meg az óráink a szakmából mint más sulikban. És ugye ezt a sulit bezárták, áthelyeztek a VIK -be, ahol amúgy infó szak sincsen, tehát semmilyen szakmát sem tanulok..

2019. okt. 15. 15:20
 12/12 A kérdező kommentje:

16 évesen már nem vagyok tanköteles, ezért simán kivágnak a suliból az igazolatlanok miatt.

eleve, itt sokan vannak ahol most vagyok, kb 800an, szóval szemrebbenés nélkül kirugnak.

Az Athénében is simán kivágtak igazolatlanok miatt, csak ugye tavaly még 15 éves voltam, így nem tudtak :)

Az Athénés e-naplóban még mindig megtudom nézni, hogy évvégén az ofő 100+ órát igazolt le nekem önigazolásból :)

2019. okt. 15. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!