Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozatnál tényleg nem...

Szakdolgozatnál tényleg nem elég elérni a minimum terjedelmet?

Figyelt kérdés
Eddig nyugodtan dolgoztam vele, a minimum terjedelemhez képest kb 3/4 rész van meg (nálunk 100 ezer karakter kell),viszont hallottam, hogy ha valaki eléri a minimumot az legyen akármilyen, kettes. Ötöst akkor adnak, ha legalább 2x annyit írsz mint a minimum. Mivel én elképzeéni nem tudom, hogy 100 oldalt írni tudjak a témmámból, ezért igencsak bepánikoltam. Tudom, hogy tanár/tanszék függő, meg másik tanszékről hallottam ezt, de szerintem ez akkor sem fer. Ha van egy korlát amit valaki elér, onnantól legfeljebb azért húzhatják le mert nem jó tartalmilag, nincs jól lehivatkozva, nem függ össze stb. Légyszi mondjon valaki ellenpéldát, hogy minimum terjedelemmel is jó jegyet kapott mert nem lenne jó, ha emiatt romlana le a diplomaátlagom.
2019. okt. 14. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ijesztgetés. De azért van a témavezető, hogy ilyeneket is megkérdezz tőle. Lehet, hogy ennek a tanárnak van ilyen heppje, de a kettes abszurd. Legfeljebb nem ötös.
2019. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egyetem függő, mert nálunk bsc-n senkinek nem adtak, csak 5-öst, akármit is írtál, nem is karakterbe volt megadva, hanem oldalba, úgyhogy a szaktársaidat kérdezd
2019. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!