Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van élet középiskola (érettség...

Van élet középiskola (érettségi) után?

Figyelt kérdés

Középisiben minden jó, a tanárok kedvesek segítőkészek, ott van az ofő, aki mindent irányít, vezet, van órarend, ingyen oktatás, ünnepek, sportnap stb.

A dolgozatok is ugyanilyenek, nincs szivatás, kiselőadásokat lehet tartani, ha tudod a tananyagot, bármikor felelhetsz.

Vannak viszont akik nyávognak, hogy menjünk haza, el innen, ballagjunk már, legyen év vége majd milyen jó lesz középiskola után, pedig az egyetem..., és a munka... tragédia, egy nagy kalap...


2019. okt. 23. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetemen is vannak programok, fix órarend(jó, magadnak rakod össze, de onnantól fix), akár hetekkel előre tudni lehet a zhk időpontját, normális oktatók segítenek is baj esetén. Szóval igen, van élet a középiskola után.
2019. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Az egyetemen nagyrészt csak olyan tárgyak vannak, amelyek tényleg érdekelnek. Ha töris vagy, nem kell szerves kémiát tanulnod; ha mérnök vagy, nem kell verset elemezned. Az egyetemen a közösségi élet sok esetben még jobb is, mint a középiskolában; azt pedig ugye nem kell mondanom, hogy míg gimiben a legtöbb fiú csak álmodozik a szexről, egyetemen bőven bepótolhatod, amiről korábban csak álmodtál...


2. Dolgozni jó, ha szereted a munkád. Olyan, mintha egész nap a hobbidat csinálnád. Van pénzed, ebből azt veszel meg amit csak akarsz. Ha akarsz, bulizhatsz; ha akarsz, utazgathatsz; vagy beiratkozhatsz újabb egyetemekre. Lehet akármilyen hobbid, csinálhatsz azt, amit akarsz.


3. Társas élet... összeköltözhetsz a csajoddal... építhettek közös életet. Lehet gyereketek, kutyátok, papagájotok, macskátok... sportolhattok együtt, főzhettek, vagy mehettek étterembe, szállodába, utazhattok... végigszexelhetitek az egész életeteket...


Nem tudom ebben neked mi a “kalap szаr”, de sokkal jobb felnőttnek lenni, mint középiskolás kamasznak.

2019. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól leírták előttem, mennyire hogy van élet érettségi után.

De te hova jársz középiskolába, ahol ilyen jó neked? Én nem ezeket szoktam hallani a sulikról…

2019. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!