Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyógypedagógusnak kell...

A gyógypedagógusnak kell valamilyen külön eljárást tennie a matekból felmentett tanulóval?

Figyelt kérdés
Egy másik gimnáziumba szeretnék járni és az igazgató azt mondta,hogy megkérdezi a gyógypedagógust,hogy külön kategóriába kell e engem tenni.Most ezen dől el,hogy átmehetek e és várunk a válaszra.

2019. okt. 25. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról van szó, hogy felülvizsgálnak. Én részleges felmentést kaptam gimi első évében és érettségi előtt behívtak kontrollra, hogy még mindig azon a szinten vagyok-e, nem lett-e esetleg rosszabb a helyzet. Osztálytársam pl pont egy ilyen kontrollon kapott teljes felmentést helyesírásból.
2019. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az lehet a kérdés, hogy fogadhat-e téged az az iskola. Nem minden iskola fogadhat részképességzavaros vagy más szempontból speciális igényű tanulót. De lehet, hogy nem erről van szó, csak nekem ez ugrott be, mint lehetséges ok.
2019. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!