Melyik gimibe menjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok jövőre fogok felvételizni de nem tudom melyik gimibe menjek... Gondolkoztam a Piáron, A Refin a Bányain de nem tudom hogy milyen gimi lenne nekem jó ezeken is kívül.(kecskemét) Matekból nem vagyok jó ez az egyetlen tantárgy amiből nem vagyok(Meg ugye ami matekhoz kapcsolódik például fizika)KÖSZÖNÖM HA VÉGIG OLVASOD :)

2019. nov. 5. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanyas vagy matekbol kemiabol es fizikabol? es melyik iskolaba jarsz jelenleg?
2019. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Matekbol 3-4.Fizika az most indult ugye be eddig van egy 4-esem es kémiából 5-ösöm :) és refibe járok
2019. nov. 5. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is refis voltam, és én a Bolyaiba jöttem. Sokkal jobb mint a refi, és nem csesztetnek mindenért mint a refiben. Én a Bolyat, Katonát, Bányait ajánlanám.
2019. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sokat számít, hogy milyen szakra szeretnél menni, úgy sokkal jobban le lehetne szűkíteni.

Én a Piárba járok, jelenleg tizedikes vagyok és nagyon szeretem. A tanárok érthetően magyaráznak, nincs iszonyatosan nagy nyomás rajtad.

A Bányairól annyit, hogy az csak 8 osztályos, oda felvételivel nem tudsz bekerülni, csak az átjelentkezés jöhet szóba

2020. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!