Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a budapesti...

Szerintetek a budapesti móriczba vagy a rákóczi gimibe menjek? Olvastam hogy a móriczba ha nem iszok meg cigizek a kirándulásokon, meg a iskolán kívűl akkor ki leszek közösitve (amugy ezeket most is szoktam ha olyan haverokkal vagyok)

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A Móriczba, és mielött elvégzed, kérdezd meg, hogy melyik egyetemre menj.
2019. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

A kerület két leggyengébb gimije. Én egyiket sem ajánlom. Amit írtál róla, abban sok igazság van.

Olyan gimit érdemes választani ahol a gimi meg tudja mondani, hogy a végzősök hány százalékát vették fel felsőoktatási intézménybe. Ez a mérvadó.

2019. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Amit írtál róla, abban sok igazság van.

"(amugy ezeket most is szoktam ha olyan haverokkal vagyok)"

14 évesen talán ezt nem kellene.


Döntsd el, hogy jó gimit akarsz és tovább akarsz tanulni, vagy csak egy link gimiben valamilyen érettségit.


Ha tovább akarsz tanulni, akkor olyan gimit érdemes választani, ahol a végzősök magas százalékát felvették felsőoktatási intézménybe. Ez a mérvadó.


Ajánlom áttekinteni a középiskolai rangsort, mert az általad választottak nem igazán ütik meg azt a szintet.

2019. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudtok ajánlani gimiket?amúgy nem vagyok rosz tanuló 4-es vagyok színte mindenből
2019. szept. 25. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Én a Baár-Madast ajánlom, Nagyon jó a nyelv és a matek is.

A Szent Margit és a József Attila is nagyon jó.

2019. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Móriczot tudom ajánlani. Tavaly 3-4 embertől eltekintve (az évfolyamból) mindenki felsőoktatásban tanult tovább a végzősök közül. Nincs olyan hogy emiatt ki leszel közösítve, én és a húgom sem cigiztünk/ittunk a kirándulásokon és semmilyen problémánk nem származott ebből.

Ha bármilyen kérdésed van a sulival kapcsolatban, írj nyugodtan privátban!

20/L

2019. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó! Azért beszédes, hogy 20 évesen fejezted be.
2019. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! 2018-ban végeztem! 2éve egyetemre járok.
2019. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi példát, meg az évzárón említették, ahol ott voltam.
2019. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!