Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-kereskedelem és marketing...

BGE-kereskedelem és marketing vagy PE-kereskedelem és marketing? Miért?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A BGE még egy értékelhető gazdasági egyetem a CEU, BCE, ELTE után és talán a BME-vel egy színvonalon. Sok vezető gazdasági szakember végzett itt. De a legfőbb érvem a BGE mellett mégiscsak az, hogy Budapesten könnyebb értékelhető gyakornoki állást találni, mivel sok a nagy cég.
2019. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1! De jobb annyival,hogy megérje félévente 100.000 forinttal több tandíjat kifizetni+kollégiumot?

Illetve a szak mellett lehetséges munkát vállalni?

2019. nov. 9. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem merem azt mondani, hogy megérné a BGE a PE-vel szemben akkor, ha cserébe kollégiumba kell költöznöd és több lesz a tandíjad. Annyival azért nem jobb. A Corvinus, ELTE vagy BME esetében azt mondanám, hogy megérné -- a BGE esetében szerintem nem éri meg.


Az egyetlen amin elgondolkodnék, hogy hol tudsz gyakornokoskodni Veszprémben? Egyáltalán milyen cégeknek van ott marketing osztályuk? Végezz egy kis előzetes piackutatást.


Persze, hogy lehet dolgozni egyetem mellett, és ajánlatos is -- szakmai helyen. Tulajdonképpen ha ügyes vagy, akkor már most elkezdhetsz a cégeknél érdeklődni, hogy tudnak-e marketing gyakornokot fogadni. Ha van ismerősöd, aki tudna segíteni beajánlani valahova, úgy még hatékonyabb.

2019. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!