Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi szükséges az LCD TV és a...

Mi szükséges az LCD TV és a laptop összekötéséhez? Folyt.

Figyelt kérdés
A TV-n van HDMI kimenet, de a laptop-on csak USB kimenet van. Van ilyen kábel?
2011. máj. 15. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,van.

Szinte minden nagy boltban lehet kapni pl. én az Auchan-ba vettem párezer forintért.

2011. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdv USB kimenet laptopon ???


laposod márkája ?

2011. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Piakssz ***** válasza:

Több megoldás van rá.

Én azt javaslom hogy általában a laptopokon van egy monitor csatlakozó amin plusz egy monitort tudsz hozzákötni.

Ha a TV-van scart csatlakozó akkor elég egy VGA videó átalakító venned ez a neve. 1000 ft-os cucc :)

2011. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a monitorkábellel, ha van! Olyat is csináltam, hogy a laptopot összekötöttem a monitorral, így egyszerre 2 képernyőn ment! Vegél egy kábelt, mind 2 vége legyen egyforma, kösd a TV-be a másikat a gépedbe és kész!
2011. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Piakssz ***** válasza:
Ja előbb nem írtam oda a scart kábel segítségével ha már megvan a VGA videó átalakítód. scart kábellel lehet összekötni DVD-lejátszót a TV-vel. szóval szerintem azod van :)
2011. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az én cuccaim.. Próbálom kiszedni az illetőből, milyen kimenetek vannak. Lehet, hogy VGA kimenet is van a gépen, de kérek majd egy képet róla, hogy biztos legyek. Akkor viszont megoldódott, hogy milyen kábel is kell. :)

Aranyosak vagytok, köszönöm a segítőkészséget!

29/N

2011. máj. 15. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2011. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!