Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól volt begyűjtési...

Mikortól volt begyűjtési miniszter Nagy Imre?

Figyelt kérdés
Nagy Imre 1953. júniusban lett miniszterelnök. Begyűjtési miniszter mikortól volt?

#történelem #Nagy Imre #begyűjtési miniszter
2019. nov. 18. 15:47
 1/4 Kaktusz00 válasza:
Én úgy gondolom hogy 1952 Január 5. Ekkor volt Dobi-kormány magyarországon, és 1952 november 14.-ig volt begyűjtési miniszter Nagy Imre, őt váltotta Tisza József.
2019. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kaktusz00 válasza:
Első vagyok. Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy mikor már Tisza lecserélte Rákosi-kormány volt.
2019. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53-ban dolgoztam az Adóhivatalban, akkor még ő volt, folytak a padláslesöprések.
2019. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 chtt ***** válasza:
100%
[link] - 1952. november 14-én megkapta miniszterelnök-helyettesi és begyűjtési miniszteri kinevezését az országgyűléstől.
2019. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!