Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szabó János, Juhász Ferenc,...

Szabó János, Juhász Ferenc, Szekeres Imre, Hende Csaba közük nem volt soha a katonasághoz, mégis ők voltak/vannak a honvédelmi miniszterek, ez nem egy undorító dolog?

Figyelt kérdés
nem is értenek ahhoz a dologhoz, mégis a legmagasabb pozíciót töltik be abban a bizonyos dologban.

2013. jún. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Némelyik ért.Én sem voltam katona,de 1 km-ről is látom a célt,ha nagyobb egy Trabantnál.
2013. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah,és Hende nem nyilatkozik hullaközeli állapotban. http://www.youtube.com/watch?v=qZsOZSTZ3b4
2013. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt megértem.. de azt hiszem egy tábornoknak kéne ott ülnie aki már lehúzott 30-40évet a honvédségnél, itt már meglenne a szakértelem! bár megértem azért, nem a népért vannak a pártok..
2013. jún. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!