Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 35 évesen van értelme infóra...

35 évesen van értelme infóra mennem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl öreg egy 3 éves alapképzéshez? Úgy érzem nem, és levelezőn is csinálnám, de azt hiszem, önbizalomhiányom van a korom miatt és külső megerősítést keresek, hogy még van esélyem elhelyezkedni informatikai területen, akkor is, ha leszek kb. 39 éves pályakezdő. :(

Az egyetem alatt már keresnék ide vágó munkahelyet, hogy legyen gyakorlatom is, talpraesett vagyok, de azért be vagyok tojva, hogy őszinte legyek. Váltani ijesztő, de úgy érzem, hasznos lenne.


Ti mit gondoltok?



2019. nov. 20. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Simán nem szabad lemaradni ECDL is kernek sokszor
2019. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen kezdtem a matek BSc-t, neked is menni fog. Tanulni mindig jó ötlet.
2019. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Milyen érzés volt az egyetem? Másképp tanultál már mint régen?


Mit tapasztaltál később a munkaerőpiacon? Nyitottak voltak rád mint "új belépőre" ennyi idősen?

2019. nov. 20. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen félbehagytam egy egyetemet, egy másik, infos szakkal nemsokára végzek 29 évesen. Tudom, azért még így is van köztünk korkülönbség, de simán végzés előtt már dolgozom benne.


Nem bántam meg, célt ad a tanulás, levelezőn még könnyebb is. Én is stresszeltem előtte, hogy nem fog menni, stb, de jól döntöttem szerintem.

2019. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Milyen érzés volt az egyetem?"

A legjobb, ami történt velem az elmúlt 10 évben.


"Másképp tanultál már mint régen?"

Nem, pont úgy.


"Mit tapasztaltál később a munkaerőpiacon? Nyitottak voltak rád mint "új belépőre" ennyi idősen?"

Még nem vagyok készen sajnos.

2019. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!