Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 35 évesen bölcsész diplomával...

35 évesen bölcsész diplomával van értelme reál irányba továbbtanulni? Lehet még váltani?

Figyelt kérdés
Bölcsész papírom van, tanár vagyok. Elegem van, váltani szeretnék. Meredek lenne informatikai irányba tanulnom? Az érdeklődésem megvan. De vajon lehet még "stílust" váltani ennyi idősen? Ti belevágnátok?

2019. nov. 1. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Váltani sohasem késő! Plane nem 35 évesen! :)
2019. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Simán lehet váltani. Egy év alatt megtanulsz programozni valamilyen Java bootcampen, és keresel valamilyen belépő szintű melót. Közben felvételizel levelező Bsc-re vagy BProf-ra és a rákövetkező 3 évet azzal töltöd, hogy dolgozol és mellette tanulsz. 40 éves korodra diplomás, 4-5 év tapasztalattal rendelkező szakember leszel. Van utána 30 éved agyon keresni magad.
2019. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
93%
Szerintem nézd meg a Bprof képzést, én is erősen gondolkozom rajta! 3 év és abból az utolsót konkrétan cégnél töltöd.
2019. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én tényleg azt hittem, hogy negatív kommenteket fogok kapni arról, hogy mit akarok én már? Köszönöm a megerősítést. Megnézem a javasolt sulit is.
2019. nov. 1. 20:21
 5/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
36%

35 évesen még ott van a tojáshéj a pitsádon. Tejfelszájú hülyegyerek vagy. Mennyit dolgoztál eddig? 10évet, 12-t?

Az núdli.

Van még HARMINC aktív éved a nyugdíjig. Nagyjából bármilyen területen lehetsz sikeres.

2019. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
16 évesen kezdtem az első munkahelyemen. A stílust nem, de a tartalmat köszönöm.
2019. nov. 1. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Matek hogy megy? Mert az erős az egyetemen.

Programnyelvek simán mennének, ha úgy tanulod, mint nyelveket.

2019. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gimiben anno 5-s voltam. Szerettem, de nyilván nem voltam annyira kiemelkedő, mert a tanárok nem arra tereltek továbbtanulásnál. Nem voltam szenvedélyesen nagy matekos és versenyekre se jártam, vagy ilyesmi. Szerintem az alapjaim stabilak, a gimis matek ma se okozna gondot. Az egyetemi matekot nem ismerem, reménykedem, hogy azért annyira nem lennék gyalázatosan rossz benne.
2019. nov. 2. 10:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor az egyetemet nem kell kizárni.
2019. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30 éved hátra van még amit munkával fogsz tölteni. Nem kérdés, hogy érdemes. Amúgy a mérnöki matektól sem érdemes beparázni. Ha bejársz és számonkérés előtt megtámogatod egy kis magán zh illetve vizsga felkészítéssel akkor simán hozható. Én is így csináltam anno és gyengébb alapjain voltak mint neked.
2019. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!